Koss | Headphones | CS100 | Wired | On-Ear | Microphone | Black/Gold
- TootjadKoss
- Mudel: 194811
- Saadavus: 5
-
28€
Koss | Headphones | CS100 | Wired | On-Ear | Microphone | Black/Gold
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross width master carton | 175 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 91 dB |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni tundlikkus | 56 dB |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Full range of sound brings games to life Dynamic element delivers high sensitivity and reduced distortion for premium sound at all volume levels Improved signal transmission and conduction for cleaner, clearer sound Ear cushions create balanced, open, he |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.162 kg |
| Net weight master carton | 1.14 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 792 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Koss |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | CS100 |
| Sagedusvahemik | 30-16.000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.028 kg |
| Tare weight master carton | 0.223 kg |
| Toote värv | Black/Gold |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.0018315 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |

